Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smak wakacji z działem Shakes & Fidget - Konkurs!


SeterN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
830731403725405938793.png
 
Witajcie!
Wakacje tuż, tuż ale to zleciało, prawda? ;-) Z tej radosnej okazji nie może zabraknąć konkursów w działach Via WWW. Zapraszam do udziału. 
 
_____________________________________________________________________________________________________________________________
 
Aby wziąć udział w walce o nagrody, kandydat musi narysować jedną z 3 postaci gry Shakes & Fidget, lub (UWAGA) wymyślić własną. Głównie Jury ocenia kreatywność i zaangażowanie. Rysunki mogą być dosłownie na wszystkim zaczynając od Paint'a, a kończąc po blok rysunkowy. Życzymy powodzenia!
 
159891403725446938793.png
 
1. Konkurs trwa od 25.06.14 r. - do 10.07.14 r.
2. Aby wyniki zostały ogłoszone, w konkursie musi wziąć udział min. 8 użytkowników.
3. Udział może wziąć każdy.
4. Obowiązuje całkowity zakaz plagiatowania (skutkuje to banem).
5. Praca po zaakceptowaniu przez Moderatora NIE MOŻE być edytowania (edycja = dyskwalifikacja).
6. Prace w duecie nie będą brane pod uwagę.
7. Uczestnik ma prawo brać udział w losowaniu, jak i w kategorii rysunku. 
8. Konkurs może się przedłużyć maksymalnie o jeden tydzień. 
9. Dyskusję prowadzimy w tym temacie - KLIK!
 
584171403725531938793.png
 
1 miejsce: 527461403725942938793.png
2 miejsce: 844281403725960938793.png
3 miejsce: -15% z paska ostrzeżeń. 
 
297351403725480938793.png
 
[member=SeterN]
[member=Dektored]
[member=Adzik]
 
 
309801403725566938793.png
 
 
To jeszcze nie koniec! Masz zbyt dużą ilość ostrzeżeń? Chcesz się ich w łatwy sposób pozbyć? Nic trudnego! Wystarczy, że zlajkujesz ten temat, oraz napiszesz post poniżej według wzoru:
Biorę udział w losowaniu
Główną nagrodą do wylosowania jest -10% z paska ostrzeżeń, natomiast za drugie miejsce -5%, oraz za trzecie dyplom szczęściarza :)
 
(Losowanie odbędzie się na platformie random.org)
 
                                                                                                    Zgoda udzielona przez: [member='Dektored']
                                                                                                            Grafika by: [member=MCdeCrasher]
                                                                                                                           Dziękujemy!

534721413388468938793.jpeg

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#drugi

Biorę udział w losowaniu

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
"""         TU BEDZIE PRACA        """
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
 

Opublikowano

Biore udział w losowaniu.

 

 

Sorki, za brak kolorów i za odwrócone zdjęcie ale tablet tak zrobił xD

 

 

4932814037728021011673.jpeg

 

 

 

Zaakceptowane // SeterN (Pamiętaj aby już nie edytować posta). 

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Biorę udział w losowaniu

 

||| Prawdopodobnie wstawię jakąś pracę |||

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Biorę udział w konkursie I praca:

 

163971403786796818503.png



Zaakceptowane // SeterN 

85483298046031778091.png
Jestem Nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu

 

========                     =======

TUTAJ MOŻE WSTAWIE PRACE

========                    ========

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu

 

-------------------------

Może wstawię pracę

-------------------------

Opublikowano

biorę udział w losowaniu.   :D

 

 

----------------- - - -   \

3436114040519071193379.jpg

----------------- - - -   /

 

Pięknie przeskanowany na kompa :) Pozdrawiam całą gildie Harmider na s29 !! 

Zaakceptowane // SeterN

25330916486373009657.pngZapraszam na Mojego FP

 Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji.

Ale ja Ci mówię: Wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...